Добрий день.
Фармакокінетика Мамалака має на увазі розщеплення лактози відповідною кількістю лактози. Системної дії препарат не чинить.
Доброго дня.
Були зняти зразки різних партій, розчиняли його в молоці. Він розчиняється. Це порошок в рідині, спочатку він 1-2 хвилини плаває на поверхні, коли Ви його перемішаєте ложечкою або збовтаєте в пляшці, він повністю намокає і чудово розчиняється в молоці.
Доброго дня.
Виведення Мамалака залежить від швидкості роботи кишечника. У дорослих 2-3 години. У немовлят до 2 годин.
Наталія, добрий день!
В капсулах Мамалак не міститься глютен.
Добрий день, Олена!
Мамалак – засіб, який допомагає при кольках. Часто у малюків недостатньо розвинений кишечник, щоб повністю розщепити лактозу (грудного молока або суміші). Лактоза просто сбраживается, розпирає стінки кишечника – виникають коліки. Мамалак сприяє засвоєнню, покращує розщеплення молока, тим самим усуває кольки. Також рекомендується при лактазной недостатності.
Здрастуйте, Олено!
Мамалак можна купити в більшості аптек і аптечних мереж України. На сторінці нашого сайту “Де купити” Ви можете дізнатися на яких веб-ресурсах можна купити Мамалак (краплі і капсули), оформивши заявку online, а також отримати інформацію про наявність та ціну Мамалак (краплі і капсули) в мережах роздрібних аптек України.
Доброго дня.
У холодну пору року Мамалак краплі трохи мутніють через наявність у складі гліцерину. Це його нормальне фізико-хімічна властивість.
Доброго дня.
Мамалак не викликає зміни кольору калу і запорів. Але зелений пінистий стілець (якщо ще і з кислим запахом), можуть свідчити про лактазну недостатність, проконсультуйтеся з лікарем.
Добрий день.
Можна пробувати зменшити в 2 рази і дивитися на реакцію кишечника. У всіх індивідуально, все залежить, як швидко розвинулася власна ферментативна система.
Добрий день.
Мамалак краплі не викликають запорів. Він може усунути діарею, якщо вона була викликана бродінням молока, а далі просто розщеплює молоко або суміші, для їх кращого всмоктування. Але запори не викликає. Можливо, змінили або додали щось в харчування.
Доброго дня.
Якщо у мами ферментативна недостатність (лактази), то мамі можна пити і їсти молочні продукти і додавати Мамалак. На коліки малюка це не вплине. Мамалак працює тільки в кишечнику, він не передається через грудне молоко.
Добрий день.
Добрий день.
Якщо в препараті лактобактерій є лактоза, а у Вас непереносимість лактози — тоді можна застосовувати Мамалак. Є лактобактерії що не містять в складі лактози: Лацидофіл, Лацідокап.
Добрий день.
Мамалак сумісний з пробиотическими препаратами.
Добрий день, Олександра!
У Мамалака немає обмежень щодо спільного прийому з іншими ферментами.
Марина, здрастуйте!
Комбінувати можна, так як виробництво продуктів різний. Мамалак містить фермент лактази, який розщеплює молочний цукор, а кисломолочні бактерії сприяють відновленню мікрофлори кишечника.
Привіт, Інна!
Так, можна, тільки треба врахувати, що Мамалак потрібно давати перед прийомом молочної їжі.
Добрий день, да їх можна поєднувати, у них різні механізми дії.
Доброго дня.
Можна в перші дні давати спільно, так як Мамалак запобігає виникненню кольок, розщеплює потрапившу глюкозу, а та, що вже раніше потрапила і сбродилася – поки ще турбує малюка, тому можна поєднати. А так само зверніть увагу на дозу Мамалака, на те, що давати його потрібно з кожним годуванням, і якщо не вистачає стандартної дози, можна збільшити дозу до 12 крапель за раз, так як у дітей буває різна кількість нестача ферменту.
Доброго дня. Мамалак дається з кожним годуванням, його дія полягає в розщепленні молока або суміші, усунення колік та запобігання їх появи. Боботік просто знімає поверхневий натяг бульбашок газу. Якщо давати Мамалак в кожним годуванням, то ці гази взагалі не утворюються і потреби давати Боботік взагалі немає.
Доброго дня. Ці біодобавки можна давати і разом, у них різний механізм дії. Еспімузан прибирає гази, які вже утворилися. Якщо давати Мамалак з кожним годуванням, то молоко зброджуватись взагалі не буде, і газики не виникають. І тоді Мамалака одного буде достатньо.
Доброго дня. Так, можливо прийом ферменту і диметикону.
Доброго дня. У Мамалака немає протипоказань до прийому з Гавіскон, а ось Гавіскон не рекомендують приймати разом з будь-яким препаратом протягом 2-х годин.
Доброго дня.
Мамалак – це фермент лактази, який розщеплює лактозу грудного молока або сумішей. Допомагає засвоєнню молока. Усуває кольки, кишкові прояви лактазної недостатності. Може, у Вашої дитини відрижка і лактазна недостатність не пов’язані один з одним. Іноді дозу для деяких малюків збільшують в 2 рази. Зайве виходить транзитом, не всмоктується, тому можете не боятися передозувати. Може, Ви його перегодовуєте…
Привіт, Тетяна Сергіївна!
Щодо «Чому не допомагає?» – можливо, дозування мала. У віці 2-х років краще приймати Мамалак в капсулах по 30 мг.
Почервоніння і висип не характерні для Мамалака, хоча в будь-якому препараті є індивідуальна чутливість до компонентів, якщо Ви більше не приймали ніяких препаратів, продуктів, які б могли спровокувати реакцію, нова побутова хімія – можливо, це індивідуальна реакція.
Так, Мамалак можна приймати без молочних продуктів, якщо в продуктах містяться лактоза або зірвати лактоза (печива, ковбаса, хліб і здоба і ін.) – є джерела, де можна дізнатися вміст лактози по кожному продукту.
Будьте здорові!
Маріанна, здрастуйте!
Як наповнювач в капсулах Мамалака в невеликих кількостях використовуються рисові висівки, які Ви і бачите в ложці, вони не повинні розчинятися. Далі все математика: 1 крапля містить 150 ОД лактази (Мамалак краплі), а 1 капсула містить 3000 ЕД лактази. Якщо Ви даєте ¼ капсули, можливо цього дозування просто не досить, якщо порівняти цю дозу з кількістю лактази в краплях, які Ви даєте. Якщо буде потрібна допомога в дозуванні, можете написати свій e-mail.
Добрий день, Тетяна!
1. Мамалак дається з кожним годуванням. Якщо давати не з кожним, то частина лактози може зброджувати і провокувати коліки.
2. Іноді потрібно 2-3 дні, щоб вся зброджена до цього лактоза вийшла.
3. Іноді буває, у дітей велика нестача ферменту через незрілість ферментативної системи, те ж саме може бути у недоношених діток. У цих випадках дозу можна збільшувати в 2 рази. Зайве виходить транзитом і не всмоктується.
І, звичайно, є варіант індивідуальної непереносимості як в будь-якому продукті.
Якщо Ви виключили перші 3 пункти і не бачите ефекту, Мамалак при кольках не вимагає особливої схеми скасування.
Будьте здорові!
Привіт Аліна!
Прихована лактоза входить до складу багатьох препаратів, а також до складу продуктів: сосиски, ковбаса, печиво, багато здоби, креми, соуси і т.д. Якщо, приймаючи ці продукти, у людини немає реакції з боку кишечника, алергії, часті застуди, то і реакції на допоміжний компонент може не бути. Якщо фермент приймаєте, то вашої добової дози вистачить на допоміжний компонент. Дозування – відповідно до інструкції або індивідуальної рекомендації лікаря.
Добрий день.
Мамалак можна давати до кожної порції молочно-кислої продукції. Мамалак для цього і застосовується, щоб дати можливість розширити харчовий раціон.
Добрий день.
Мама може додавати Мамалак до молочних продуктів!
Добрий день.
Мамалак – це засіб, що запобігає кольки, а так само для поліпшення всмоктування і розщеплення молока і сумішей. Давати його потрібно з кожним годуванням. У цьому віці потрібно в краплях за інструкцією. 5-6 кап. на 90 мл молока або суміші молочної.
Добрий день.
Зверніться до лікаря. Але, спробувати Мамалак можете. Він безпечний, тому що не всмоктується. Він діє за принципом «Ключ-замок». Він розщеплює молоко або суміші, допомагає їм засвоїтися. Зайве кількість виводиться транзитом з кишечника.
Добрий день, лактоза міститься також в кисломолочних продуктах (кефір, сир, творог). Мамалак потрібен, якщо є нестача ферменту лактази. Зверніть увагу, є ще продукти з прихованою лактозою (соуси, хлібобулочні вироби, печиво, копченості, сосиски, лікарські препарати).
Добридень!
Капсулу можна розкривати і додавати в йогурт, кефір, молоко. Тільки не гаряче.
Добрий день, Ірина.
Якщо потрібно 1200, то вам зручніше давати трохи менше, ніж ½ капсули по 30 мг. Якщо дасте трохи більше, не страшно, тому що зайва лактаза не всмоктується, а транзитом виходить з кишечника.
Доброго дня!
Можна давати з піпетки прямо в рот малюкові.
Добрий день, Ирина!
Так, звичайно можна, зцідити молоко і розчинити там вміст капсули.
Анастасія, здрастуйте!
Розведену в молоці капсулу можна залишати на 10-15 хв.
Добридень!
Мамалак можна приймати стільки, скільки є необхідність. Він діє на лактозу, а не на організм. Звикання не викликає, пригнічення вироблення власної лактази не відбувається. Можете збільшити дозування до 12 кап. Якщо це не допомагає, потрібно виключити інші захворювання.
Доброго дня!
Мамалак потрібно розчиняти в молоці. Можете розвести і в 200 мл, але це буде на 1 раз, зберігати його не потрібно. А можна купити Мамалак в краплях і давати відразу під час їжі прямо в рот дитині.
Юлія, здрастуйте!
Мамалак краплі потрібно давати перед кожним годуванням з розрахунку 5 крапель на 60-90 мл молока або суміші. Час 5-10 хв. потрібно почекати, якщо застосовуєте мамалак в капсулах. Краплі капаєте в ложечку або відразу в рот перед годуванням. Якщо дали більше, нічого страшного – зайвий фермент транзитом виходить і не всмоктується. Давати потрібно поки є коліки. Як правило, вони до 3-4 місяців проходять.
Добридень!
Можна розводити в грудному сцежженом молоці. 30 мг можна давати, головне розрахувати правильно дозу. Капсула 30 мг дорівнює 4 капсули по 7. 70 мг дається на 60-90 мл молока. Можна ділити навпіл, на 4 частини.
Привіт Анна!
Розводити не обов’язково, але якщо він був попередньо доданий в молоко, то його можна використовувати протягом декількох годин.
Леся, здрастуйте!
Для ферментації ферменту лактази, який знаходиться в капсулі Мамалак, необхідно 5-10 хвилин. У складі капсули, як стабілізатор, знаходиться невелика кількість дрібних рисових висівок, які не розчиняються і залишаються на дні ложки.
Наталя, здрастуйте!
Яку дозування капсул Ви використовуєте – 7 або 30 мг? Це залежить від віку дитини. Молоко з Мамалаком можна використовувати протягом 24 годин, після цього часу рекомендується приготувати свіжу порцію. Молоко можна злегка підігрівати перед використанням. Необхідну дозу Мамалака, згідно з обсягом молочної їжі та віку дитини, можна додавати в сир і йогурт без попереднього розчинення в молоці.
Доброго дня, Дарина!
Якщо дитина ковтає капсули, а вони мають набагато менший розмір, ніж звичайні капсули, то вони приймаються безпосередньо перед прийомом молока або інших молочних продуктів і запиваются водою. Якщо зручніше приймати тільки вміст капсули, то тоді необхідно висипати його в молочне харчування, яке дитина збирається є. Це може бути молоко, йогурт, молочна каша, сир і т.д.
Доброго здоров’я Наталя!
Відновлення синтезу ферменту лактази при вторинної лактазной недостатності відбувається протягом декількох місяців. Наприклад, після ротавірусної інфекції протягом року. Так як і йогурт, і сир містять молочний цукор лактозу, в умовах недостатнього синтезу ферменту лактази необхідний додатковий прийом мамалака.
Доброго дня!
Мамалак краплі можна давати з ложечки прямо в рот малюкові.
Галина, добрий день!
Кожен прийом молочного вимагає прийому Мамалака, так як молочні продукти містять вуглевод лактозу, який може бути розщеплений тільки єдиним ферментом – лактазой (Мамалак). У кишечнику цей фермент не затримується, він розщеплює вуглевод, а його невикористаний залишок руйнується.
Доброго дня.
Мамі теж можна мамалак, можна в капсулах, щоб не виключати молочні продукти. Доза за інструкцією, передозувань не буває, так як фермент не всмоктується, зайве виходить транзитом.
Доброго дня.
Дивлячись з якою метою Ви даєте Мамалак. Якщо для усунення та запобігання кольок, то давати поки не дозріє власна ферментативна система (до 3-4 місяців). Давати з кожним прийомом молока або молочної суміші.
Доброго дня.
Капсулу можна ділити, але порошок потрібно змішати з молоком або сумішшю і дати постояти 10-15 хвилин для ферментації.
Добрий день, краще додавати Мамалак за 10-15 хвилин до їжі або відразу перед годуванням.
Добрий день, Тетяна!
Суміш Мамалака з водою не вплине на ефект Мамалака, але якщо його випити відразу після годування або під час годування. Будьте здорові!
Доброго дня!
Давати можна через 5 хвилин після початку годування або відразу.
Доброго дня.
Якщо ви даєте краплі, на сайті зазначено до 4-6 місяців, тому що краплі розраховані на кольки новонароджених. Якщо у дитини з/с, то при клінічних проявах (здуття, спазми, нерегулярні випорожнення, алергічні прояви) його можна приймати дуже довго. Особливо якщо людина приймає будь-які лактозовмісні продукти, прийом повинен супроводжуватися Мамалаком.
Доброго дня. Так, Мамалак можна приймати тривалий час, він не викликає звикання, не всмоктується, без побічних ефектів. Він приймається до тих пір, поки кишечник не почне виділяти самостійно достатню кількість ферменту для розщеплення молока або суміші.
Добрий день.
Так, дозування капсули по 7 мг відповідає 5 крапель Мамалака крапель. Мамалак дається з кожним прийомом молока або суміші, а не 3 рази на день. Дозу можна збільшувати, так як він працює за принципом “ключ-замок”. Зайве виводиться з організму, не всмоктується.
Добрий день.
Мамалак краплі розраховуються так – 5 крапель на 60 мл молока.
Катерина, доброго дня!
По-перше: після ферментації не рекомендують кип’ятити, краще зварити кашу на молоці, а потім з порцією каші дати Мамалак.
По-друге: дозу не потрібно збільшувати через розкриття, активність ферменту без капсули не знижується.
Добрий день.
Досить 1 капсули 30 мг, як і перед прийомом молочних продуктів. Цього буде достатньо, так як стандартний розрахунок дозування виходить з формули – 7 мг лактази на 100 мл молока.
Добрий день, краплі Мамалак даються при кожному годуванні. В інструкції є дозувальна таблиця, скільки з’їдає дитина в своєму віці і скільки давати крапель. Таблиця приблизна, всі діти по-різному їдять, можна 1-2 рази зцідити молоко і подивитися, який обсяг.
Добридень!
Доза залежить від обсягу застосовуваного молока або молочної суміші. За дозировочной таблиці в інструкції або за індивідуальною рекомендацією лікаря. Стандартна доза 5 крапель на 60-90 мл молочної суміші або молока.
Анастасія, добрий день!
Потрібно використовувати дозу 7 мг, і дозувати за інструкцією, в залежності від обсягу молока або суміші. Капсули потрібно 10-15 хвилин ферментувати, як зазначено в інструкції. І давати з кожним годуванні.
Доброго дня!
Мамалак розщеплює лактозу, що міститься в продуктах. Як в молочних, так і не в молочних (прихована лактоза). Тому з Мамалаком можна розширити раціон харчування і їсти повноцінно. У розумних межах, звичайно. Дозу розраховуйте по інструкції, все залежить від обсягу вживаних молочних продуктів. Мамалак не всмоктується, тому якщо дасте трохи більше -, зайве просто вийде транзитом. З 4-х років йдуть капсули по 30 мг.
Добридень!
Дозу можна збільшувати до 12 крапель і більше, в інструкції дози усереднені на вік, але буває, що дитина їсть більше, ніж у віковій таблиці, насправді все індивідуально. Підвищення дози бояться не варто, так як Мамалак діє за принципом (ключ-замок). Скільки надійшло кількість молока (суміші) лактози-стільки і пішло ферменту. Якщо ферменту дали більше, він не використовувався і транзитом вийшов, ніде не всмоктуючись, тому шкоди від надмірної кількості не буде. Якщо зі збільшенням дози змін не відбувається, зверніться до свого лікуючого лікаря.
Добридень!
Мамалак дозується з розрахунку 5 крапель на 60-90 мл молока. Розраховуйте за цією схемою, виходячи з обсягу, який з’їдає ваш малюк.
Доброго дня, Катерина!
Вашій дитині вже можна давати доросле дозування – 30 мг на 100 мл молока. Якщо вживаєте продукти з прихованою лактозою, то перед їжею випивайте 1 капсулу 30 мг Мамалак.
Привіт, Ксенія!
Існує правило – 7 мг лактази (700 ОД) розщеплює лактозу в 100 мл молока. Якщо це порція молочної каші в середньому обсязі 200 мл, тоді 2 капсули Мамалака по 7 мг перед її вживанням. Таку ж дозування можна прийняти перед бутербродом з сиром і маслом, сирником або вареником із сметаною. Якщо після прийняття цієї дози і вживання вище перерахованих продуктів не буде неприємних симптомів з боку кишечника (здуття, бурчання, переливання), тоді продовжити в цьому режимі. Якщо ж дозування буде недостатньо, враховуючи, що це вроджена лактазная недостатність, тоді варто перейти на капсули Мамалак по 30 мг – 1 капсула перед прийомом молока, молочних продуктів або продуктів, які містять лактозу.
Лариса, здрастуйте! У складі Мамалака (як краплі, так і капсули) фермент лактази рослинного походження. Капсули є в двох дозуваннях – 7 мг (700 ОД лактази) і 30 мг (3000 ОД лактази). Місячній дитині бажано використовувати капсули по 7 мг з розрахунку 700 ОД лактази на 100 мл молока. Лариса, також Ви можете ознайомитися з інструкцією Мамалака капсул на нашому сайті, а саме ТУТ.
Олена, здрастуйте!
Якщо у дитини була вторинна лактазная недостатність – це значить, що фермент лактази вироблявся в недостатній кількості внаслідок певної причини. Найчастіше це перенесені кишкові інфекції, зокрема ротавірусна інфекція. Невідомо, що було причиною у Вашому випадку. Так як пройшло вже півтора року, синтез ферменту лактази повинен відновитися. Якщо ж у дитини після прийому молока і молочних продуктів зберігаються диспепсичні розлади (спазми і біль в животі, здуття, порушення стільця), то йому необхідний додатковий прийом ферменту лактази – Мамалак капсули 30 мг по 1 капсулі перед кожним прийомом молока або молочних продуктів. Дітям до 5 років слід давати тільки вміст капсули.
Доброго дня!
Мамалак потрібно давати з кожним прийомом молока з урахуванням від 5 крапель на 60-90 мл молока. Дозу при необхідності можна збільшити до 12 крапель, якщо може у дитини більш виражений недолік ферменту. Але почніть з меншою дозіровки – з 5 крапель.
Добрий день.
Швидше за все Ваша знайома може бути права. Мамалак не накопичується в кишечнику, тому не діє 2-3 дня після прийому, але неперетравлена лактоза могла накопичиться і спровокував коліки і гази. В 2 місяці ферментативна система кишечника ще не встигла налагодитися.
Добрий день.
Якщо є клінічні прояви ЛН з боку кишечника (коліки, спазми, запор, пронос), то ефект від Мамалака Ви побачите на 2-3 добу прийому, при дотриманні правильної дози. Якщо це шкірні прояви через 7-14 днів. Якщо ЛН є, але клінічно немає проявів, Мамалак призначають для нормального розщеплення молока або суміші і для повноцінного засвоєння їм дитини, для повноцінного розвитку, зниження ризику алергій, профілактики дисбіозів, які будуть при ЛН.
Доброго дня.
Якщо Мамалак дали відразу після їжі, то не страшно, якщо проміжок пройшов – може слабшати ефект.
Доброго дня, Ірино!
Результат є вже після першого прийому. Треба пам’ятати, що Мамалак дається дитині перед кожним годуванням, де є лактоза, а відповідно фермент лактази, який міститься в Мамалаке, розщеплює цю лактозу, що запобігає утворенню газів в кишечнику, здуття і коліки.