Про перекладання з рук в ліжечко і інших хитрощах укладання малюка на сон

Дитячий сон запорука фізичного здоров’я маленького короля і психічного всієї його родини. Якщо для вас процес укладання сина або дочки кожен раз перетворюється на справжній квест, спробуйте трохи змінити підхід. Не зайвим буде виключити наявність серйозних патологій неврологічні проблеми нерідко викликають проблеми із засинанням.

Качайте

Це не найпростіший, зате вірний спосіб. Заколисування заспокоює дитини, прискорює процес відходу до сну. Мінус способу для укладання потрібно багато терпіння, доведеться чекати, поки руки і ноги безвольно повиснуть, а м’язи обличчя повністю розслабляться. Сил теж потрібно чимало, особливо якщо врахувати, що ростуть діти швидко, а на руках у мами люблять лежати довго.

Давайте груди

На грудному вигодовуванні є простий і менш трудомісткий спосіб укладання у грудях. Дітям на штучному вигодовуванні можна давати пляшечку з сумішшю не забирати її в міру спустошення, а чекайте, поки дитина повністю засне. Спосіб працює не завжди і не у всіх, але спробувати можна.

Спіть разом

Укладати дитину в своєму ліжку швидше, простіше, і перекладати потім не знадобиться (під час перекладань малюки часто прокидаються). В даному випадку достатньо просто покласти дитину поруч із собою або на себе і приспати. Спосіб подобається не всім втрьох на одному ліжку спати не дуже зручно, розвалитися у батьків теж не вийде, потрібна обережність. Вирішуйте самі, як вам краще так в одному ліжку або окремо, але постійно бігаючи до іншої.

Дотримуйтесь ритуали

Ритуал відходу до сну повинен бути обов’язково це налаштує грудничка на потрібний лад. Приклад ви приймаєте ванну, робите легку гімнастику, ходите по квартирі, їсте і спите. Це не гарантує «відключення» дитини після клацання, але істотно прискорює засинання. Наявність режиму порятунок для всіх, так що вишиковуйте зручний і дотримуйтеся його.

Вивчайте засипати самого

Спосіб не для людей зі слабкими нервами, але якщо доведете справу до кінця, то сильно спростите собі життя. Хитання немовлятам подобаються більше, але мами їх пристрасть не поділяють, до того ж, можуть виникати проблеми за станом здоров’я. Протягом дня ловите моменти, коли дитина втомилася, тре очі, і кладіть його в ліжечко. Стійте поруч, співайте пісеньку, качайте люльку, гладьте, але на руки не беріть. Намагайтеся, щоб малюк сильно не плакав, що не заходився в істериці. Чекайте хвилин 15-20, потім заспокоюйте малюка звичним способом. Днем самостійні укладання можуть займати 45 хвилин, вночі до години. На привчання йде близько місяця, але результати того варті.

Адаптована схема присипайте дитини у себе, а потім перекладайте в його ліжко. Не чекайте, що малюкові сподобається ваша ідея, і він швидко перевчити потрібен час. Швидше за все, спочатку він буде скиглити і вередувати, але з часом звикне. На руки беріть маленького командира, тільки якщо він почне голосно заливатися. Щоб звести до мінімуму плач, присипайте дитини до досить важкого стану, а тільки потім відправляйте в своє ліжко.

Робіть ванночки

Тепла вода заспокоює, налаштовує на сон сама по собі, покращують результати процедури з цілющими травами. Щовечора додавайте в воду заспокійливий настій цілком можливо, що це в рази спростить процес засинання і полегшить вам життя. Добре допомагає череда, а ось з валеріаною потрібна обережність.

Білий шум

Малюки непогано сплять під телевізор, пилосос, фен, шум води. Визначте, що подобається вашому чаду, і включайте «музику» при укладанні. Гучність повинна бути мінімальною інакше білий шум стане просто шумом. Доповніть ефект затишним коконом з одеялка  в таких конструкціях дітям затишно, і засипають вони краще.

Секрет успішних перекладань

Більшість батьків присипляють діток на руках. Малюк міцно спить, сопе, але тільки стосується ліжечка, відкриває очі і дивиться на всі боки.

Тут можна порадити:
● заспокійливі ванни;
● білий шум;
● прогрівання спального місця;
● повільні перекладання в позі «зю».

Потрібно знайти свій секретний спосіб і діяти максимально акуратно, щоб не порушити сон.

Мама-блог. Як перекласти малюка з рук в ліжечко після годування, щоб він не прокинувся..


Що таке коліки?

Задати питання?