Непереносимість молока у дітей

Чи знали ви, що мільйони людей страждають від лактазної недостатності. І найбільше дістається нашим крихітка, адже вони навіть не здатні пояснити, що їх мучить.

Основна причина дитячих кольок — дефіцит лактази. Цей спеціальний фермент розщеплює молочний цукор, тобто основний вуглець молока. Неперероблена рідина починає бродіти, утворюючи велику кількість газів. Стінки кишечника роздуваються і виникають болі.

Щоб розпізнати, а не від смачного молочка чи у вашої дитини болить живіт, зверніть увагу на наступні симптоми:
● частий рідкий і навіть пінистий стілець з кислим запахом, іноді зеленого кольору (АЛЕ: у деяких дітей спостерігаються, навпаки, запори);
● повільний набір у вазі;
● часті і рясні зригування;
● примхливість і неспокійний сон.

Яким би не був вид лактазної недостатності у вашого дитя, при вищевказаних ознаках потрібно звернутися до вашого лікуючого лікаря!

Напевно вам порекомендують придбати препарати, що містять лактазу природного походження. Вона найбільш комфортна для дитячого організму і найкраще замінює відсутній природний фермент.

Погладжування животика — це добре, але недостатньо для позбавлення від недуги. На перших порах і при необхідності, щоб розщепити молочний цукор, корисно буде давати фермент лактази.

А ще краще, щоб ваша дитина потрапила в 30-40% карапузиків, які навіть не відчують, що таке непереносимість молока.

Здоров’я вашій сім’ї!

 

Мама-блог. Як впоратися з коліками.

Папа-блог. Непереносимість лактози.


Що таке коліки?

Задати питання?