Діти і домашні улюбленці: правила безпеки

Тварини живуть разом з людиною тисячі років. Хоча змінилися часи, звичаї і багато чого ще, звірі є в більшості будинків. Тепер вони приносять швидше задоволення, ніж користь, але від цього питання, кого, коли краще заводити, не стає менш актуальним. Особливо часто його задають батьки дітей. Малюки люблять котиків, собачок, хом’яків і не тільки. 

5 причин завести тварину, якщо в будинку є діти

Переваг від домашніх тварин набагато більше, ніж недоліків.

Основні:
1. Вихованець вчить дитину спілкуватися — син або дочка після появи улюбленця в будинку стануть більш контактними. Якщо дитина росте в такій атмосфері, він буде набагато більш гармонійним.
2. Будь-яка взаємодія — це розвиток. Дитина буде спостерігати за життям, зростанням тваринного, його змінами і розвиватися. Це не складно для батьків і дуже ефективно для самого малюка.
3. Тварина — маленький психолог і найголовніший друг. Якщо малюк встановить зв’язок з улюбленцем, у нього з’явиться вірний відданий товариш. Погодьтеся, це дуже і дуже важливо.
4. Ні нудьги і самотності — у мам-тат не завжди є можливість розважати чадо і проводити з ним час за іграми. Відмінне рішення — завести вихованця. Головне вибрати такого, з яким буде цікаво саме вашому малюкові, тому що одним дітям подобається спостерігати за рибками, а іншим тискати морських свинок. 

Як бачите, при грамотному підході від домашніх тварин в будинку будуть одні плюси.

Які є нюанси

Незважаючи на всі плюси від наявності тварин в будинку, про мінуси забувати теж не варто. Одне з важливих — дитина може заразитися від звірятка деякими захворюваннями на зразок глистів, позбавляючи і так далі. Тому ретельно стежити за здоров’ям улюбленців і терміново вживайте заходів, якщо виникне така необхідність. Так, це клопоти і додаткові витрати, але інакше сенсу заводити тварина нет.

Кошкі і собаки в перші тижні, іноді місяці життя в новому будинку доставляють чимало незручностей господарям. Ваше завдання — привчити хвостатого до графіку годування, туалету. В цей час доведеться проявити наполегливість, терпляче протирати підлоги і так далі.

Сполучуваність темпераментів теж дуже важлива. Діти різні, як і тварини — ви повинні вибрати такого вихованця, з яким подружиться малюк. Наприклад, собачки грайливі, морські свинки люблять ласку, коти норовливі, а рибок можна брати в руки. Знайдіть такого тваринного, з яким дитині буде комфортно і якого не буде дратувати посилена дитяча активність. 


Що таке коліки?

Задати питання?