Чому іноді дитина відчуває дискомфорт після годування?

Чому іноді дитина відчуває дискомфорт після годування?

Якщо у здорової дитини виникає дискомфорт після годування, це може бути пов’язано з тим, що вона зазнає труднощів з переварюванням молочного цукру лактози, яка міститься в грудному молоці або дитячої суміші.

Причиною цього є тимчасова непереносимість лактози або так звана транзиторна лактазна недостатність внаслідок функціональної незрілості ферментативної системи тонкого кишечника і недостатньої вироблення ферменту лактази, яка розщеплює вуглевод молока лактозу. В результаті дефіциту ферменту лактази, нерозщеплена лактоза надходить в товстий кишечник, де піддається процесам бродіння з з підвищеним газоутворенням, що проявляється кишковими коліками. Багато абсолютно здорових дітей мають таку проблему, що призводить до надмірного неспокою, порушення сну, бурчання і здуття животика, довгим нападів плачу.

📌 Перед внесенням серйозних змін в образ життя сім’ї, таких як обмеження дієти мами або перехід на дорогі дитячі молочні суміші, ВАЖЛИВО усунути причину даного стану, а не намагатися боротися з симптомами. Використання Мамалака у немовлят перед кожним годуванням допоможе компенсувати можливу транзиторну лактазну недостатність в незрілій травній системі вашої дитини, зменшити час плачу дитини при коліках і запобігти їх виникненню.


Що таке коліки?

Задати питання?